Pracownicy

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY

NASI PRACOWNICY

DYREKCJA
  1. ks. mgr Artur Dylewski SDB – Dyrektor MOW, Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej, Dyrektor Salezjańskiej Szkoły Branżowej I stopnia 
  2. mgr Marcelina Kieruzel – Wicedyrektor Szkoły
  3. mgr Lilia Łęska – Wicedyrektor Szkoły
  4. mgr Bartosz Witkowski – Kierownik MOW
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
  1. Mariola Mikołajczyk – Sekretarz – Kadrowa
  2. Grażyna Skorupa – Główna Księgowa
  3. mgr Robert Bolek – Referent ds. Płacowych / Główny księgowy SSWM o. Rzepczyno
  4. Szymon Mikołajczyk – Pedagog Socjalny / Inspektor Danych Osobowych
  5. Joanna Jagodzińska – Intendent / Zespół diagnostyczno – resocjalizacyjny
  6. mgr Natasza Sadzak – Psycholog
  7. mgr Elżbieta Rosa – Pedagog
  8. mgr Dorota Budzisz – Terapeuta uzależnień
  9. mgr Justyna Jurecka – Socjoterapia
WYCHOWAWCY
  1. Wieczesław Orliński – Wychowawca nocny
  2. Sebastian Skalski – Wychowawca nocny
  3. mgr Magdalena Huk – Wychowawca
  4. mgr Barbara Biernat – Wychowawca
  5. mgr Martyna Mikołajczyk – Wychowawca
  6. mgr Justyna Jurecka – Wychowawca
  7. mgr Katarzyna Bolek – Wychowawca
  8. mgr Mateusz Owedyk – Wychowawca
  9. mgr Maciej Kopryna – Wychowawca
  10. mgr Jacek Szabunia – Wychowawca
  11. mgr Lilia Łęska – Wychowawca
  12. mgr Maciej Kwiatkowski – Wychowawca
  13. mgr Rafał Szyliński – Wychowawca
  14. mgr Ilona Szylińska – Wychowawca
  15. mgr Mateusz Potaczek – Wychowawca
  16. mgr Renata Więzowska – Wychowawca
  17. mgr Bartosz Witkowski – Wychowawca
  18. mgr Kamil Radomski – Wychowawca
  19. mgr Katarzyna Totośko – Wychowawca
  20. ks. mgr Tomasz Malinowski SDB – Wychowawca
NAUCZYCIELE
  1. mgr Barbara Biernat – Plastyka
  2. mgr Katarzyna Bolek – EDB / Podstawy przedsiębiorczości
  3. mgr Agnieszka Dunajska – J. angielski
  4. mgr Andrzej Janas – Historia / WOS
  5. mgr Agnieszka Jasińska – Biologia
  6. mgr Piotr Jurkowski – Informatyka
  7. ks. mgr Tomasz Malinowski SDB – Religia
  8. mgr Maciej Kwiatkowski – Wychowanie fizyczne
  9. mgr Małgorzata Paruch-Kacprzak – Zajęcia techniczne / Muzyka
  10. mgr Teresa Michałowska – Matematyka / Historia / WOS
  11. mgr Dominika Gadzińska – J. polski
  12. mgr Katarzyna Pabis – J. polski
  13. Ewelina Sidorczuk- Trajer – J. niemiecki
  14. mgr Lila Łęska – Geografia
  15. mgr Wioletta Starczewska – Matematyka / Chemia / Biblioteka
  16. mgr Andrzej Sawka – Fizyka
  17. Zbigniew Łambucki – Procesy technologiczne i gastronomia w praktyce
  18. mgr Elżbieta Rosa – Procesy technologiczne i gastronomia w praktyce
  19. mgr Paweł Kaniewski – Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
  20. mgr Marcelina Kieruzel – Wyposażenie zakładów gastronomicznych
  21. mgr Józef Zychowicz – BHP
PRACOWNICY OBSŁUGI
  1. Lidka Padykuła – Szef kuchni
  2. Agnieszka Kolanus – Szef kuchni
  3. Renata Kraśkiewicz – Pracownik pralni
  4. Grażyna Wesołowska – Pracownik obsługi
  5. Roman Bafia – Konserwator
  6. Anna Wilczkowska – Pomoc kuchenna
  7. Sebastian Skalski – Pomoc kuchenna
  8. Katarzyna Mykieta – Pomoc kuchenna
  9. Tadeusz Padykuła – Pracownik gospodarczy
SŁUŻBA ZDROWIA
  1. Krystyna Bejm – Dyplomowana pielęgniarka
  2. ks. mgr Artur Dylewski – Dyplomowany pielęgniarz
  3. lek. Monika Lipert-Wódz – Psychiatra
Skip to content